;

וילות בישראל

הרבה מאוד אנשים מתכננים את חייהם לפי עונת הקיץ. מה זאת אומרת?

כבר לקראת סוף החורף הם מתחילים לחפש מקומות בהם יוכלו לנפוש עם המשפחה בחופשת הקיץ.

כמה חודשים לפני הקיץ זה בהחלט הזמן להתחיל לחפש לכם דיל טוב בחופשה בבית מלון בארץ או בחו"ל או לחילופין להתחיל לחפש וילה יוקרתית שתארח אתכם לשבוע ימים , אתכם ואת המשפחה שלכם.


בדרך כלל כשמחליטים שהחופשה תיערך בישראל ובוילה יוקרתית אז לא רק המשפחה הגרעינית מגיעה לחופשה אלא המשפחה המורחבת. מעבר לכך שלא יהיה משעמם לילדים גם השיקול הכלכלי מהווה גורם נכבד בהחלטה לצרף את המשפחה המורחבת לחופשה.

כמובן שאני לא מדבר על משפחה בת 30 נפשות שתמלא כל פינה בוילה אלא משפחה הכוללת עד 12 נפשות שזה לרוב הכמות שוילה יכולה להכיל.

הילדים לא ישתעממו, הנטל הכלכלי יתחלק בין המשפחות והחופשה תהיה לא פחות מחלומית. אחרי שטיפלו בצד הכלכלי של החופשה אנחנו רוצים לפרט לכם מה בכלל יש בוילה שכזאת המושכת עשרות רבות של משפחות מדי קיץ לחופשה המשפחתית תוך כדי ויתור על חופשה בנאלית בבית מלון.

אז מלבד השקט והשלווה שמשפחה תקבל בהכנסה לוילה לעומת הרעש וההמולה בבית מלון, הם יקבלו מרחב של אפשרויות והכל רק בשבילם.

את הוילה תקיף לרוב גינה גדולה שתתן לילדים מקום לשחק ולמבוגרים להכין את הברביקיו המאפיין כל חופשה ישראלית, במיוחד בקיץ.

בתוך הוילה המשפחה תמצא מסך LCD  ענקי ומערכת קולנוע ביתית שתתן להם אווירה של בית קולנוע.

בוילות בצפון למשפחות המשפחה תמצא בתוך כל האוירה הפסטורלית גם מיטות ענקיות המכבדות את הוילה ואת הכסף שהשקעתם בחופשה וכמובן ג'קוזי גדול ומפואר.

אין וילה ללא בריכה ואם יש כזאת אז היא לא וילה המיועדת לחופשה ולכן ברוב רובן של הוילות המשפחה תמצא בריכה גדולה המתאימה לילדים ולמבוגרים כאחד ואם זה לא מספיק המשפחה תמצא לעתים קרובות גם שולחנות סנוקר ופינג פונג.

אין שום תור שאתם צריכים לעמוד בו, הכל בשבילכם ולמענכם!  וילות מפוארות אלה משמשות לרוב לחופשות ולנופשים אבל גם לאירועים ולמסיבות. כל שעליכם לעשות הוא לבחור באפשרות של וילות בישראל ולשאול את בעל הבית למה היא מיועדת. ברגע שנותן את האוקיי ואת ההסכמה אתם סוגרים דיל לא רגיל ונהנים בחופשה קיצית משפחתית מהסרטים. תבלו!

הזינו כתובת מייל וקבלו עד 70% הנחה ללילה בוילה: